Akú elektrickú kolobežku vybrať?

Neviete sa rozhodnúť aká Elektrická kolobežka je pre deti vhodná a kedy je ten správny čas? 

Zhrnieme si to v štyroch nasledujúcich bodoch:

  • Bezpečnosť 

 
Elektrická kolobežka pre deti musí byť v prvom rade bezpečná, ľahko ovládateľná a odolná. Preto odporúčame začať s ľahším modelom. Kolobežky sú tak isto kvalitné a silné a dokonca s lepšou cenou. Totiž nie všetky elektrické kolobežky sú pre deti vhodné. Najmä väčšie a silnejšie modely ako napr. MScooter PRO, Xiaomi, Kugoo sú pre menšie deti viac rizikom ako zábavou.

  •  Primeraná veku

 
Detská elektrická kolobežka musí byť primeraná veku dieťaťa. Veď predsa aj na svoj prvý bicykel ste museli dorásť. Najvhodnejšie elektrické kolobežky pre deti sú s nižšou váhou, slabším motorom a menšími kolieskami.

  •  Primeraná výške a váhe

 
Najkvalitnejšie elektrické kolobežky pre deti sú vybavené výškovo nastaviteľnými riadidlami a ich výška sa dá kedykoľvek meniť a čím ľahšia zas detská elektrická kolobežka je, tým sa ľahšie ovláda. Medzi najkvalitnejšie a najľahšie kolobežky na trhu patrí typ MScooter M1. Celková váha tejto kolobežky je len 7kg. Patrí medzi najpredávanejšie modely elektrických kolobežiek pre deti.

  • Cena

Najdrahšia neznamená vždy najlepšia. Aj keď deti bývajú niekedy náročné, najlepšie je vybrať zlatú strednú cestu. Všetky naše elektrické kolobežky pre deti sú veľmi kvalitné. Na každú kolobežku poskytujeme 2 ročnú záruku vrátane batérie a garantujeme najnižšiu cenu na trhu.