Návod na výmenu zadného blatníku Kugoo S1/S1 PRO

Pre výmenu zadného blatníka na elektrickej kolobežke Kugoo S1 alebo Kugoo S1 PRO je nutné opatrne odstrániť grip ale aj odpojiť konektor z batérie kolobežky, demontovať zadný tlmič s kolesom. V nasledujúcom návode si ukážeme ako na to!

Pre demontáž odraziek z kolobežky je nutné opatrne odstrániť grip, kvôli prístupu ku šróbom. Po ich demontovaní odrazky jednoducho povytiahneme smerom von z kolobežky.


Po demontáži odraziek prejdeme ku demontáži blatníku. Pre prístup ku šróbu, na demontáž blatníku je nutné zalomiť zadné koleso a následne môžme demontovať blatník.IMG_20200725_141429

Po demontovaní zadného blatníku, je stále prepojený káblom ku batérii kolobežky. Pre prístup ku káblu je nutná demontáž zadného kolesa spolu s tlmičom.

IMG_20200725_142618

Po demontáži zadného kolesa s tlmičom prejdeme ku demontáži zadného krytu batérie


Následne prejdeme k demontáži predného krytu batérie


Po demontáži predného krytu, batériu povytiahneme a odpojíme konektor zadného blatníku. Teraz môžeme blatník nahradiť novým a kolobežku skompletizovať 🙂


 

 

 

umiestňovanie obsahu na iné stránky, jeho rozširovanie tlačou a inými médiami je možné iba s písomným súhlasom autora“, ako je to uvedené aj na tejto stránke. 

nie Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

DomovKategórie
Hľadať
Najkolobežky