Kugoo s1 vs Kugoo s1 PRO

Najčastejšie kladená otázka od našich zákazníkov. Aký je rozdiel medzi elektrickou kolobežkou Kugoo s1 a Kugoo s1 PRO?

Čo má model Kugoo s1 PRO navyše?

Začneme teda kozmetickými rozdielmi. Kugoo S1 PRO má protišmykovú nástupnú plochu po celej šírke. Kdežto Kugoo S1 má len tenký pásik. Medzi ďalšie rozdiely, ktoré si dokážete všimnúť na prvý pohľad patria 4 odrazové sklá na nástupnej ploche kolobežky. Tieto rodiely sú badateľné na prvý pohľad, protišmyková nástupná plocha je určite bezpečnejšia a odrazky navyše sú menšie plus.

Medzi hlavné zmeny avšak patria širšie a kvalitnejšie perforované kolesá, ktoré zabezpečujú lepšiu stabilitu a komfortnejšiu jazdu. Kolesá sú po celom svojom obvode s dierkami pre lepšie kopírovanie nerovností. Predné kolesá Kugoo s1 sú s modelom Kugoo s1 PRO v šírke totožné, avšak zadné koleso je na modeli Kugoo s1 užšie. Na obrázku vidíme porovnanie zadného kolesa pri oboch modeloch.


Kugoo s1

Kugoo s1 PRO

Tak a poďme si povedať o tých najhlavnejších zmenách v parametroch. Najpostatnejší rozdiel medzi týmito dvoma kolobežkami je v batérii.

Kugoo S1 – 6,5 Ah

Kugoo S1 PRO – 7,5 Ah

Kugoo S1 PRO teda disponuje kvalitnejšou batériou s väčšou výdržou. Obe kolobežky však disponujú totožným dojazdom a to je do 30km.

Ktorá z kolobežiek tento súboj teda vyhráva? Obydve kolobežky sú veľmi kvalitné a ich pomer ceny a kvality je bezkonkurenčný ? Obe kolobežky sú veľmi kvalitné a keďže sa zaoberáme aj servisom elektrických kolobežiek, hodnotíme a meriame aj ich spoľahlivosť. Čo sa týka Kugoo s1 a Kugoo s1 PRO môžme našim zákazníkom vrelo odporučiť. Kolobežky sú jednoduché a ich kazovosť je takmer nulová ?.

nie Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

DomovKategórie
Hľadať